Käsipall

Serviti langes eurosarjast. Kalmer Musting: teisel poolajal kustusime füüsiliselt ära 

Kaspar Koort, 21. veebruar 2015 20:08
Kalmer MustingFoto: ALDO LUUD
Põlva Serviti kaotas käsipalli Euroopa karikavõistluste Challenge Cupi korduskohtumises Ukrainas Uzgorodi ZTR Zaporižja meeskonnale 23:28 ning langes koondskooriga 47:49 konkurentsist.

"Paar oli väga võrdne ja ühest vastust, miks just nii läks või mis sai otsustavaks, polegi kohe võimalik anda, see vajab pikemat analüüsi" rääkis Serviti peatreener Kalmer Musting Ukrainast Õhtulehele. "Täna sai ilmselt määravaks see, et teisel poolal kustusime füüsiliselt ära, ei suutnud kaitses enam nii aktiivselt mängida kui vaja ning vastased olid füüsiliselt võimsamad, samuti oli meie üks liidermängijaid Ardo Puna tavapärasest kahvatum."

Samal teemal

"Kodumängus oli vastupidi, siis jõudsime nendega sammu pidada ning domineerisime. Ning muidugi jääb kripeldama, et avakohtumise lõpus neil pluss kuue pealt pluss kolme peale lubasime tulla [Serviti võitis avamängu 24:21 - toim]."

"Tegelikult olid meil ka täna reaalsed võimalused, lõpus oli veel vahe miinus nelja peal ja üritasime säilitada rahu. Ütlesin poistele juba enne mängu, et teine poolaeg tuleb lihtsalt ära kannatada, aga seal keskel nad rebisid ette nelja, viie , kuue väravaga ja see sai lõpuks ikkagi otsustavaks."

"Ukrainlased olid võrreldes avamänguga oluliselt aktiivsemad, realiseerisid rünnakuid paremini, ajasid mängu väga kiireks ning sellega jäime hätta."

Teise poolaja ärakukkumises näeb Musting teatud süüd ülipikal bussisõidul: "Hakkasime eile hommikul kell pool kolm sõitma ja õhtul kell pool seitse jõudsime lõpuks kohale. Seejärel läksime kohe saali ja tegime väikse treeningu, et oludega tutvuda, kuid teatud mõju selline pikk sõit kindlasti avaldas."

Serviti resultatiivsemad olid täna Andrei Ternovõi 7 ja Pavel Turajev 6 väravaga, Ardo Puna, Kristjan Muuga ja Henri Hiiend lisasid 3 tabamust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee