Tottenham pääses dramaatilise viigipunktigaFoto: IAN KINGTON
22. veebruar 2015, 20:32

VIDEO ja GALERII: hull mäng Inglismaal! Tottenham päästis viimasel sekundil viigipunkti (1)

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas pakkusid suurepärase etenduse Tottenham ja West Ham: külalismeeskond West Ham juhtis veel 9 minutit enne kohtumise lõppu 2:0, kuid ometi lõppes matš 2:2 viigiga.

West Ham läks kohtumist tänu senegallaste Cheikhou Kouyate 22. ja Diafra Sakho 62. minuti väravatele 2:0 juhtima, ent Danny Rose lõi 81. minutil kauglöögist ühe tagasi ning kodumeeskonna fännid said uut lootust.

Ning kohtumise kuuendal(!) lisaminutil saigi Tottenham viigipunkti kätte: Alex Song tegi karistusalas vea Harry Kane'i vastu ning kohtunik Jonathan Moss osutas penaltipunktile! Kane'i penaltilöögi küll West Hami puurilukk Adrian tõrjus, kuid Kane'i õnneks põrkas pall otse tema ette ja nii sai ta nahkkera ikkagi sisse lükata.

Teistes tänastes kohtumises tegid Everton ja Leicester 2:2 viigi, Southampton kaotas aga kodus 0:2 Liverpoolile.