Konstantin VassiljevFoto: Gliwice Piast
23. veebruar 2015, 22:58

Vassiljev osales vaatamata punasele kaardile Piasti võidumängus

Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piasti võitis Poola liiga 21. vooru viimases kohtumises 3:1 Belchatowit. Üllatuslikult mängis kogu kohtumise kaasa ka Konstantin Vassiljev.

Miks üllatuslikult? Sest poolkaitsja oli sõbrapäeval saanud matšis Chorzowi Ruchiga kaks kollast ehk punase kaardi.

Soccernet.ee selgitab, miks Vassiljev täna mängida sai: Poola kõrgliiga juhendist leiab punkti, mis ütleb, et järgmise kohtumise peab mängija vahele jätma vaid nelja kollase või otse teenitud punase kaardi järel. Kuna aga eelmises kohtumises teenitud kaks kollast olid Vassiljevile selle hooaja esimesed, siis võiski keskväljamees täna taas omasid aidata (sealjuures apelleeris Piast Vassiljevi esimese kollase, kuid vastav komisjon lükkas selle avalduse eelmise nädala keskel tagasi - toim.).

Piast jäi tänases mängus esimesel veerandtunnil 0:1 kaotusseisu, ent kohtunik näitas 23. minutil Belchatowi kaitsjale punast kaarti ning edasine mäng kulges Gliwice kontrollimise all. Lõpuks olid nende võidunumbrid 3:1. Vassiljev nime statistikasse kirja ei saanud.

Liigatabelis tõusis Piast Belchatowist mööda üheksandaks.