Therese Johaug (CHRISTOF STACHE)

Rootsi ajalehe Expressen kolumnisti Pär Anderssoni väitel küsitakse Faluni MMil sportlastelt liialt seksistlikke küsimusi. Näitena tõi ta naiste suusavahetusega sõidus võidutsenud Therese Johaugi pressikonverentsi, kui Norra meedia päris talt, mis sorti aluspesu ta dresside all kannab.

Üks Norra ajakirjanik olla uurinud järgmist: "Marit Björgen ütles NRK-le paar päeva tagasi, et suusakostüümil olevate punaste triipude tõttu peab ta kandma tangasid. Seega tahan küsida sinult, Therese, millist aluspesu kannad sina dresside all?"

Andersson süüdistab, et Norra meedia vajab üht korralikku õppetundi. "Falunis on tunne nagu terve Norra riik on üks ebaküps teismeline, kes erutub vaid seksist. Jumal küll, iga pressikonverents on kui üks seksismi, häbi ja rõveda nalja esitlus!"

Johaug kinnitas, et küsimus häiris teda. "Ma ei taha rääkida privaatsetest asjadest nagu millist pesu ma kannatan. See on ebavajalik."

Jaga artiklit

1 kommentaar

B
bla..bla  /   11:27, 24. veebr 2015
Kurb..aga eks seal ollaksegi teistmoodi asjadega harjutud.Norras viibides sain tunda ka seda..et ingilise keeles teed kūsides..ei regeeritud.Oslo oli muust rahvusest massi täis.Kui keele selgeks sain-möistsin neid inimesi väga hästi.Nad on tegelikult ūpris eluvöörad ja tavainimesed tahavad omal maal oma elu elada.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis