Therese Johaugi laeks jäi täna 27. koht. (KAI PFAFFENBACH)

Faluni MMil 10 km vabatehnikasõidus suuskadega täielikult alt läinud Norra koondislannad olid peale sõitu silmnähtavalt pettunud. Parimana lõpetas Heidi Weng 22. kohaga, Therese Johaug oli 27., Marit Björgen oli 31. 

"See sitane lumi meid ei säästnud. Kui suusad alla panin, mõtlesin, et k***t, mul on liim suuskade all. Tundsin end muidu hästi, aga .." sõnas Weng Sportexpressenile.

"Selle üle saab peaaegu naerda. Naeurväärne, et lõpetan 27. kohaga. Avastasin selle juba esimesel kilomeetril," rääkis Johaug. 

33. kohaga lõpetanud Astrid Jacobsen tõdes NRK-le, et tegi, mis suutis: "Kui suusad korralikult ei tööta, siis ainus võimalus on võidelda nii palju, kui võimalik. Kindlasti andsin endast parima," rääkis ta.

NRK suusaekspert Falunis Carl Henning Gran kommenteeris, et tänane krahh oli hullem kui eelmisel aastal Sotši OMi teatesõidus. "Nad ei ole halvas vormis, aga kui suusad on nagu liimitud, siis see ei ole tore. Mul on tüdrukutest kahju!" sõnas ta. 

Koondise peatreener Egil Kristiansen oli ilmselgelt pettunud. "See oli naeruväärne, kuid peame selle unustama! Võimatu oli midagi näha. Naised andsid alla, nähes, et nad pole võimelised tulemustele sõitma. Nüüd peame järgmistele startidele keskenduma," tõdes ta. 

Jaga artiklit

9 kommentaari

M
Mina  /   21:56, 24. veebr 2015
Ükskord ometi näitasid norrakad oma õiget taset.Kindlasti jäi astma rohi võtmata.
H
hg  /   21:47, 24. veebr 2015
kas keegi kes norrakatest eespool lõpetas kiitis et voh! suusad olid täna superhästi määritud! mitte keegi ei kiitnud ja ega norrakad siis teise lume peal ei sõitnud. sama"sitane" lumi oli kõigil.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis