Jessica Diggins ja Caitlyn Cregg (KAI PFAFFENBACH)

Faluni MMil naiste 10 km vabatehnikasõidus üllatusena kahvatumad medalid võitnud ameeriklannad Jessica Diggins ja Caitlyn Cregg sõnasid kui ühest suust, et ei suuda seda siiani uskuda. "Nii palju, kui ma tean, pole kunagi ükski ameeriklanna võitnud distantsisõitudelt ühtegi medalit. Ja meie võtame kaks!" sõnas Diggins. 

Lumesaju tõttu loteriiks kujunenud võistlusel 71 naise seas 37ndana startinud Diggins kinnitas, et ilmaolud aitasid medalitele kaasa.

"Peame ilmataadile tänulikud olema. Oleme teadlikud, et oleme õnnesärgis sündinud," sõnas 71 naise seas 37ndana rajale läinud Diggins. Seejuures pole suusataja üldse nii tundmatu nimi - tiimisprindis võitis ta Val di Fiemme MMil Kikkan Randalliga kuldmedali.

34aastane Cregg, kes läks rajale kolmandana, lisas:  "Kui keegi oleks mult hommikult küsinud, oleksin öelnud, et tean, et miski on meis olemas!" muigas ta. "Nüüd loodame, et meie õnn jätkub."

Jaga artiklit

5 kommentaari

Q
qwe  /   09:41, 25. veebr 2015
Salomon ja Madshus! Fisherid üldiselt hävisid! Mahshus oli mõned ajad tagasi just sellise ilma suusk ja nüüd sai see kinnitust!
?
???  /   21:44, 24. veebr 2015
Heh, ega calla ka päikese käes uhanud. Trollid ei saanud suuski valitud, no mida veel

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis