Igor Subbotini head esitused eelmisel aastal teenisid talle nii välislepingu kui kutsed Eesti koondisesse.Foto: MATI HIIS
24. veebruar 2015, 18:21

Jalgpallur Igor Subbotin lõi Tšehhi kõrgliiga klubi eest esimese värava!

Jaanuaris Tallinna Levadiast Tšehhi meistriliigas mängivasse Mlada Boleslavisse siirdunud Igor Subbotin lõi Tšehhis oma esimese värava.

Subbotin sai jala valgeks klubi U-21 meeskonna eest, mis võitis 3:2 Brno Zbrojovka U-21 esindust. Põhirivistusest appi võetud 24-aastane Subbotin saatis neljandal minutil madala löögi parema väravaposti äärde, vahendas Soccernet.ee.

Teise poolaja kümnendal minutil lõi Subbotin oma teise värava, kuid see võeti kohtunike poolt suluseisu tõttu õiglaselt ära. 71. minutil vahetati möödunud hooajal Marko Kristali juhendatava meeskonna käe all Eesti meistriks tulnud ründaja/ääremängija 3:1 eduseisult puhkama.