Korvpall

Frankfurdi korvpallurid oleksidki Tartu Rocki aidanud! 

Toimetas Ville Arike, 24. veebruar 2015, 20:19
Korvpalli EuroChallenge'i vahegrupis oli enne kaht viimast vooru mäletatavasti seis, kus Tartu Rock vajanuks edasipääsuks Saraatovi Avtodori alistamist ning seejärel viimases voorus veel üht võidupunkti ja Saraatovi kaotust. Teatavasti lõppesid kõik spekulatsioonid eelmisel nädalal Tartus saadud kaotusega, kuid võidu korral olnukski edasipääs enda teha!

Nimelt lõppes äsja Saraatovis mäng Avtodori ja Frankfurdi Skylinersi vahel - külalised võitsid teisel lisaajal 112:103, viis sekundit enne teise lisaaja lõppu eemaldati mängust Venemaa klubi liider ja Tartus kolmikduubli teinud Courtney Fortson.

Et Rock võitis täna Den Boschi võidu poole, jäi edasipääsust lahutama vaid nädalatagune mäng Avtodoriga.

Ehkki nii Skyliners kui ka Avtodor olid edasipääsu juba kindlustanud, mängiti esikohale, mis on tähtis seetõttu, et kõrgema asetusega meeskond saab veerandfinaalis vajadusel pidada otsustava mängu kodus. Juba oli teada, et teisena lõpetav meeskond peab kohtuma heas hoos oleva Türgi klubiga Trabzonspor, kuna esikoha omanik saab nautida koduväljakueelist matšis VTB Ühisliigas eelviimasel kohal asuva Krasnojarski Jenisseiga. Nõnda lähevad vastamisi Skyliners - Jenissei ja Trabzonspor - Avtodor.

Samal teemal

18. märts 2015, 07:00
Kuhu on kadunud Venemaal 100 punkti loopinud Rock?
25. veebruar 2015, 11:19
Hollandi koondislane: sain Valmo Kriisast innustust
25. veebruar 2015, 07:00
Ats Kuldkepp | Rocki mudel on hea, aga ebastabiilne
24. veebruar 2015, 21:35
Gert Kullamäe: võit Den Boschi vastu tuli minimaalse ettevalmistuse pealt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee