Arsenal - Monaco, Leverkusen - AtleticoFoto: GLYN KIRK
25. veebruar 2015, 23:40

Jalgpalli Meistrite liigas peeti täna avamängud kahes viimases 1/8-finaalis, kui Londoni Arsenal võõrustas AS Monacot ja nädalavahetusel Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburgiga 2:2 viigi teinud Leverkuseni Bayerile tuli külla mulluse Meistrite liiga finalist Madridi Atletico. Bayer suutis kodumängu 1:0 võita, kuid Arsenal sai Monacolt koguni 3:1 nahatäie.
23:40

Kohtumised on lõppenud, Leverkusen saab sõita kordusmängule Madridi napis 1:0 eduseisus, Monaco asub aga kodus kaitsma 3:1 edu.

23:40
WhoScored

Arsenal 1-3 Monaco FT: Shots(OT) 14(4) - 10(7), Possession 57% - 43%, Rating 6.72 - 7.12 http://t.co/94ZsMMEj5N #AFCvMON #UCL

23:38

Monaco lööb veel ühe! 3:1!

Vahetusmees Yannick Ferreira pääseb viimase kolme minuti jooksul teist korda Ospinaga silmitsi ning seekord lööb postipõrke abil ära!

23:38
WhoScored

Monaco: Have scored as many goals vs Arsenal (3) as they had in their last 5 Champions League matches combined #AFCvMON

23:38

23:35

Arsenal lööb ühe tagasi!

Kohtumise esimesel üleminutil saadab kena kauglöögi Monaco puuri Alex Oxlade-Chamberlain ning Arsenali seis läks kordusmängu silmas pidades märksa lõbusamaks.

23:35
WhoScored

Alex Oxlade-Chamberlain: Has scored his first goal for Arsenal since November 2014 (vs Anderlecht) with his first shot against Monaco #afc

23:35

23:25

Arsene Wengeri viimased käigud: väljakule Alex Oxlade-Chamberlain ja Tomas Rosicky, välja Francis Coquelin ja Santi Cazorla.

23:20

Atletico seis läheb veelgi kehvemaks, kui 77. minutil saab oma teise kollase ehk kokku punase kaardi Tiago.

23:20
WhoScored

Atlético Madrid: Have now received 4 red cards in their last 6 matches after receiving none in their previous 15

23:08

Arsenal ei suuda Walcott - Welbeck isikus palli isegi tühja väravasse saata...

23:07

Monaco kolmas on ülilähedal, kui Moutinho imeline kannasööt leiab - mõistagi vasturünnakul - Martiali, kuid Ospina seekord päästab Arsenali.

23:04

Leverkusen - Atletico 1:0

Kodumeeskond läheb 57. minutil juhtima, kui Hakan Calhanoglu realiseerib Karim Bellarabi hiilgava söödu.

23:04

23:04
WhoScored

Atlético Madrid: Have conceded the first goal in their last 511 minutes of Champions League action #B04Atleti

23:02

Giroud' kannatused saavad kesta napi tunnikese, Arsene Wenger võtab mehe pingile, Theo Walcott mängu.

23:02
OptaJoe

6 - Olivier Giroud's total of six shots tonight is the most he has ever recorded in a CL game. All six, though, were off target. Spurned.

23:00

Oi-oi-oi-oi-oi, Olivier Giroud! Prantslane jääb mõne meetri kaugusel väravast täiesti vabaks, kuid ometi oskab ta palli üle põiklati virutada.