Jalgpall

VIDEO: Vaata, milliste väravate abil Eesti naiste jalgpallikoondis Leedut võitis 

Õhtuleht.ee, 25. veebruar 2015, 16:46
Signy Aarna.Foto: MATI HIIS
Eesti naistekoondis alistas täna EJLi jalgpallihallis Leedu 3:0. Tänase mängu 10. minutil asus Eesti mängu juhtima, kui penalti realiseeris Signy Aarna. Teise värava lõi 54. minutil Katrin Loo. Teisel lisaminutil lõi Lisette Tammik lõppseisuks 3:0.

Koondise peatreener Keith Boanas oli rahul naiskonna pallivaldamisega. „Esimesel poolajal valdasime palli hästi, aga oleksime võinud seda teha veel paremini. Meil tekkisid probleemid vaid siis, kui andsime palli lihtsalt valesööduga ära. Kokkuvõttes hoidsime pea kogu mängu vältel palli enda valduses ning Imbi [Hoop] ei pidanud väravas ühtki tõrjet tegema. Samas ei suutnud me oma üleolekut väljaku viimases kolmandikus korralikult ära kasutada. Kolmel erineval mängijal oli võimalik lüüa värava suunas, aga nad otsustasid seda mitte teha."

Eesti - Leedu kohtuvad homme taas EJLi jalgpallihallis kell 14:30. Homses kohtumises on Eestil kasutada mitmeid uusi mängijaid, keda täna koosseisus polnud. „Ma usun, et oleme aastatega jõudnud sinnamaani, et meil on kuni kolm head mängijat konkureerimas ühele kohale väljakul. Mängijad teavad seda ja nad peavad näitama, et just nemad väärivad seda kohta. Meie koosseis on muutnud väga sügavaks – eile oli treeningul 26 mängijat, kelle hulgas ei olnud näiteks selliseid võtmemängijaid nagu Kaire Palmaru, Getter Laar, Eneli Vals, Tiina Trutsi, Inna Zlidnis," sõnas Boanas.

Samal teemal

23. mai 2015, 15:57
MÄNG TÄISPIKKUSES | Baskimaa daamid Eesti naiskonnale armu ei andnud
5. märts 2015, 07:00
Keith Boanas: Getterit kuulavad kõik!
5. märts 2015, 07:00
Eesti naistekoondise väravavaht näitab meestele koha kätte
26. veebruar 2015, 19:31
VIDEO: Eesti naiste jalgpallikoondis on Baltikumi tugevaim!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee