TÜ ROCK - LIEPAJA TRIOBETFoto: ALDO LUUD
26. veebruar 2015, 19:27

Tartu Ülikool/Rock võitis kovpalli Balti liiga veerandfinaalseeria esimeses mängus koduväljakul Liepaja/Triobetti 59:49. Poolfinaali pääseb meeskond, kes kogub kahe mängu summas rohkem punkte. Seega võib Rock 3. märtsil peetavas korduskohtumises kaotada kuni 9 punktiga.

Oodata oli pingelist ja korvidevaest mängu ning avapoolaeg täpselt nii ka kulges. Aeglaselt, aga kindlalt edu kasvatanud Rock oli pikemaks vaheajaks ees 28:20. Seda hoolimata faktist, et võõrustajate kahepunktivisete tabavus oli selleks hetkeks vaid 28st 9!

Rocki kuni kümnepunktiline edu püsis ka kolmandal veerandajal ja viimase perioodi alguses suurenes see veelgi. Janar Taltsi lähivise Valmo Kriisa riskantsest, aga efektsest söödust viis Rocki 5.35 enne lõppu juhtima 53:39. Päris rahulolevalt tartlased siiski lahkuda ei saanud, sest hoolimata rohketest võimalustest anti Liepajale lõpuminutitel paar-kolm punkti hoopis ära.

Rocki resultatiivseim oli Janar Talts 12 punktiga.