Karel Tammjärv (MARI LUUD)

Eesti meeskonnal läks Faluni MMi 4x10 km teatesõidus nii õnnetult, et teise vahetuse lõpuks oldi liidritelt ring sisse saadud ning vabatehnikaosale meie mehi enam ei lubatudki. Avavahetust sõitnud Karel Tammjärv ei hakanud pead liiva alla peitma ning tunnistas ETV-le antud intervjuus, et vedas meeskonda alt.

"Rahvusringhäälingus vist ei tohi ropendada?" esitas avavahetuses liidrile 1.47 kaotanud Tammjärv esmalt reporterile retoorilise küsimuse ja jätkas siis: "Väga paha tunne on, väga paha tunne on. Vedasin meeskonda niimoodi alt täna. Varasemast on olnud häid kogemusi, kui näiteks eelmisel aastal tuli Sotšis avavahetus täitsa hästi välja - tänane oli aga alla igasugust arvestust. Nii kui natuke tempot tõsteti, oli minul piiraja ees ja lihased piimhapet täis, ei olnud enam kuhugi minna. Pingutasin nii kuidas jõudsin, aga lihaseid ei allanud enam minu käsklustele täielikult."

Teist vahetust sõitnud Aivar Rehemaa märkis omalt poolt, et kuigi sõita tuli üksinda ning seetõttu oli väga raske, tegi ta korraliku pingutuse ning pühapäevast maratoni silmas pidades tuli see loodetavasti kasuks. "Kui ma päris ausalt ütlen, siis ega mul väga kerge ei olnud täna," lisas ta siiski.

Jaga artiklit

7 kommentaari

  /   20:21, 27. veebr 2015
Rehemaa sellist kommi kuulates on sul endal aeg ammu ammu suusad nurka visata ja mitte teisi maha teha. Mis iba sa oma sponsoritele ajad , on su oma teeema aga mine sõida siis oma Toyotaga kusagil mujal metsas ja tee siis seda enda lõbuks...:P
N
Naatan.  /   18:53, 27. veebr 2015
Minge koju ära puhkama aga vaadake, et lastele suusatamist õpetama ei kipuks, te ise ei oska ju. Elaks kui vanal heal Vene ajal, kui mees künda ei osanud siis võeti rajalt maha ja pandi teisi õpetama, eriti veel kui mehel parteipilet taskus juhtus olema, siis hätta ei jäetud. Ma vahel mõelnud, et Iisrael on üks ilmatuma rikas riik, aatomipomm teisel ja puha, majandus õitseb aga millegipärast pole suurt midagi Iisraeli sportlastest kuulda? (Nojah, mõni ikka vahel sekka ripatab) Kas jälle juut see keiksetargem inime, kasvatavad üldiselt kogu noorsugu terveks-tugevaks-targaks selleasemel, et üksikuid tippe ülal pidada, et igaühel oma lõbu, põle mõtet peale maksta kui asi midagi sisse ei too ja uhkus on üks selline asimis küsib aina raha aga sedasamust raha ise ei tooda.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis