Falun 2015

Avavahetuses põrunud Karel Tammjärv reporterile: rahvusringhäälingus vist ei tohi ropendada? (7)

Toimetas Kaspar Koort, 27. veebruar 2015, 17:35
Karel TammjärvFoto: MARI LUUD
Eesti meeskonnal läks Faluni MMi 4x10 km teatesõidus nii õnnetult, et teise vahetuse lõpuks oldi liidritelt ring sisse saadud ning vabatehnikaosale meie mehi enam ei lubatudki. Avavahetust sõitnud Karel Tammjärv ei hakanud pead liiva alla peitma ning tunnistas ETV-le antud intervjuus, et vedas meeskonda alt.

"Rahvusringhäälingus vist ei tohi ropendada?" esitas avavahetuses liidrile 1.47 kaotanud Tammjärv esmalt reporterile retoorilise küsimuse ja jätkas siis: "Väga paha tunne on, väga paha tunne on. Vedasin meeskonda niimoodi alt täna. Varasemast on olnud häid kogemusi, kui näiteks eelmisel aastal tuli Sotšis avavahetus täitsa hästi välja - tänane oli aga alla igasugust arvestust. Nii kui natuke tempot tõsteti, oli minul piiraja ees ja lihased piimhapet täis, ei olnud enam kuhugi minna. Pingutasin nii kuidas jõudsin, aga lihaseid ei allanud enam minu käsklustele täielikult."

Teist vahetust sõitnud Aivar Rehemaa märkis omalt poolt, et kuigi sõita tuli üksinda ning seetõttu oli väga raske, tegi ta korraliku pingutuse ning pühapäevast maratoni silmas pidades tuli see loodetavasti kasuks. "Kui ma päris ausalt ütlen, siis ega mul väga kerge ei olnud täna," lisas ta siiski.

Samal teemal

27. veebruar 2015, 16:05
FALUNI MM | FARSS: Eestlaste ajalooline põrumine teatesõidus, Ränkel ja Kümmel rajale ei pääsenudki!

7 KOMMENTAARI

r
27. veebruar 2015, 20:21
Rehemaa sellist kommi kuulates on sul endal aeg ammu ammu suusad nurka visata ja mitte teisi maha teha. Mis iba sa oma sponsoritele ajad , on su oma teeema aga mine sõida siis oma Toyotaga kusagil mujal metsas ja tee siis seda enda lõbuks...:P
n
Naatan. 27. veebruar 2015, 18:53
Minge koju ära puhkama aga vaadake, et lastele suusatamist õpetama ei kipuks, te ise ei oska ju. Elaks kui vanal heal Vene ajal, kui mees künda ei osa...
(loe edasi)
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee