Tarvas tegi KK Pärnule säru Foto: LAURA OKS
27. veebruar 2015, 20:37

Tarva teine poolaeg oli pärnakatele liiast (1)

Korvpalli Eesti meistriliigas peeti täna kaks kohtumist, kui Rakvere Tarvas alistas kodusaalis KK Pärnu 102:76 ja TLÜ/Kalev sai samuti kodusaalis jagu Valga Maks&Mooritsast 85:79.

Tarva ja Pärnu vahelises kohtumises jagus tasavägist mängu esimeseks poolajaks, mille järel juhtisid külalised ühe punktiga 45:44, ent kolmandal perioodil rebis Tarvas ette ning viimasel veerandil vormistati lõpuks kindel 102:76 võit.

"Tänane mäng oli nihuke, et teine poolaeg alustasin ma teise koosseisuga ja meie mäng läks kaitses palju teravamaks. Pärnu mängis esimesel poolajal küll kaitses hästi ja hea, et me üldse neile järgi tulime," sõnas Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber Delfi TV eetris.

Tarva resultatiivsemad olid Brandis Raley-Ross 29 ja Julius Brooks 21 punktiga (lisaks 11 lauapalli), Pärnule tõi Sandis Silavs 16 silma.

TLÜ/Kalevi ja Valga vaheline mäng kulges tasavägiuselt kuni viimase veerandajani, selle võitsid väljakuperemehed aga 11 punktiga ja nii neile lõpuks 6-punktine võit 85:79.

Kalevi parimatena viskasid Robertas Grabauskas ja Thomas Droney 20 punkti, esimene hankis ka 13 ja teine 11 lauapalli. Valgale tõi Reinis Strupovics 23 punkti, Jurijs Aleksejevs lisas 22 punkti ja 13 lauapalli.