Talisport

Bernatski dopingusüüdistuste paljastaja Kärt Anvelt: Mati Alaver ei tohiks Eesti sportlastega töötada (118)

Õhtuleht.ee, 1. märts 2015 11:42
Dopinguarst Vitali Bernatski. Foto: HERLI OLOP/POKERNEWS.EE
Ajakirjanik Kärt Anvelt lausus ETV saates "Hommik Anuga", et legendaarne suusatreener Mati Alaver ei tohiks Eesti sportlastega enam tegeleda.

"Mina vaatan Mati Alaveri sellise pilguga, et tema ei tohiks Eesti sportlastega enam tegemist teha. Mul ei ole must-valget tõestust. Ma ei ole ju näinud, et Mati Alaver on kellelgi dopingaineid sisse süstinud või tablette sisse söötnud, aga tuletage meelde ka Andrus Veerpalu juhtumit," vahendas ERR Sport Anvelti.

Ajakirjaniku sõnul pole tal põhjust Vitali Bernatski usaldusväärsuses kahelda, sest lugu valmistati ette mitu kuud ning lisaks dopinguarstile räägiti ka paljude Eesti sportlaste ja meditsiinis töötavate inimestega. 

Bernatski esines 2013. aasta detsembris meedias väidetega, et vahendas aastatel 1995-2007 kasvuhormooni ja erütropoetiine sportlastele ja/või treeneritele. Teiste seas räägiti endisest tippsuusatajast Raul Ollest, kettaheite olümpiamedalistist Aleksander Tammertist ning kergejõustikutreener Harry Lembergist.

Samal teemal

26.01.2015
Bonnieri preemia võitis Kärt Anvelt
12.00.2015
Koondise treener: Bernatski juhtumiga pandi Rolandi närvid proovile, murdumine oli lähedal
28.07.2014
ÕHTULEHE VIDEO: Neinar Seli lõpetas Bernatski juhtumi Eesti Antidopingu sõnadega: edasine uurimine pole võimalik ega mõistlik
26.07.2014
Kas EOK täitevkomitee usaldab Alaveri, Lembergi ja Lessingut?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee