Ken KallasteFoto: MATI HIIS
Toimetas Kaspar Koort 1. märts 2015 17:32
Nõmme Kalju annab teada, et viis hooaega Kaljus mänginud ning selle aja sees ka Eesti meistriks tulnud Ken Kallaste allkirjastas täna klubiga uue lepingu, miskestab hooaja lõpuni.

26-aastase Kallaste leping Kaljuga lõppes eelmise hooaja lõpus. Vabaagendina klubi välismaalt otsima asunud mängijal oli mitmeid valikuid, kellest enim sobis Rootsi kõrgliigaklubi IFK Norrköping. Too klubi oli samuti eestlasele lepingu pakkumisest väga huvitatud, kuid selleks on neil vaja enne mängijaid müüa ning lõpuks tehingust asja ei saanud.

“Minu ja klubi ideed ühtivad ning Nõmme Kalju on juba pikka aega minu kodu olnud, seega polnud raske otsustada just Kaljuga lepingu sõlmimise kasuks,“ sõnas Kallaste lepingu sõlmimise järel, lisades: “Hooajaks ettevalmistumine on läinud suurepäraselt, meil on väga hea sats ning usun, et oleme võimelised taas meistriks tulema!“

“Meil on hea meel teatada Ken Kallaste jätkamisest Nõmme Kaljus ja oleme väga uhked selle üle, et Kallaste talent on särama löönud just Kaljus. Ken on kinnitanud oma positsiooni Eesti rahvuskoondises ning ta on olnud mängija, kes alates 2009. aastast on kaasa teinud praktiliselt kõkides Kalju liigamängudes, omandades sellega fännidelt hüüdnime "Raudmees". Ken on valmis mängija, kes kindlasti on tegemas ka peatselt 
edukat karjääri mõnes välisklubis. Suhtume tema püüdlustesse oma karjääris sammu edasi teha väga toetavalt ja usume, et sellise kvaliteedi ja töökuse pealt saab Ken Kallaste peatselt oma unistused teoks teha,“ kommenteeris omalt poolt Kalju president Kuno Tehva.

Kallaste on ka ühe uskumatu rekordi omanik, kui mängis 116 järjestikust Premium liiga mängu algusest lõpuni. Seeria algas 2010. aastal ning lõppes 2013 suvel.