Dmitri KruglovFoto: Soligorski Šahtjor / Facebook
2. märts 2015, 18:51

FOTOUUDIS: Dmitri Kruglovist saab Artur Kotenko klubikaaslane?

Valgevene jalgpalliklubi Soligorski Šahtjor annab teada, et meeskonna juures viibib testimisel Eesti koondise vasakäär Dmitri Kruglov. Šahtjori näol on tegemist valitseva Valgevene karikavõitja ja mullu liigas kolmanda koha saanud klubiga, kelle väravasuul tegi viimasel hooajal tublit tööd Artur Kotenko.

Kruglov tegi kontrollkohtumises Ventspilsi vastu kaasa 70 minutit, Kotenko sai platsil olla esimesel poolajal. Šahtjor kaotas kohtumise 0:1, seejuures lõid lätlased mängu ainsaks jäänud värava juba 4. minutil.

30-aastane Dmitri Kruglov on karjääri jooksul esindanud lisaks Eesti klubidele mitmeid tiime Venemaal ja Aserbaidžaanis, mullu kuulus ta Premium liiga meistriks kroonitud Tallinna Levadia rivistusse.

Valgevenes on klubidel aega atra seada, uus hooaeg algab seal alles 10. aprillil.