AS Roma - Torino Juventus 1:1Foto: Gregorio Borgia
2. märts 2015, 23:54

VIDEO ja GALERII: Itaalia liiga liidrite heitlus jäi viiki

Itaalia jalgpallimeistrivõistluste 25. vooru viimases kohtumises läksid vastamisi liigatabeli teine AS Roma ja esimene Torino Juventus. Et AS Roma kaotas liigas viimati 1. novembril ning Juventus 29. oktoobril, siis pole kohtumise lõppskoor - 1:1 viik - ilmselt väga suur üllatus.

Võimalustevaeselt kulgenud avapoolaja järel avas Juventus 64. minutil Carlos Tevezi suurepärasest karistuslöögist mänguskoori ning Vanadaami seis näis üpris helge, kuna kaks minutit varem oli väljakult eemaldatud teise kollase kaardi teeninud  Roma paremkaitsja Vassilios Torosidis.

Ometi ei suutnud Juventus Roomast võiduga lahkuda, kui tosinkond minutit enne lõpuvilet skooris kodumeeskonna keskpoolkaitsja Seydou Keita. Tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes.

Liigatabelis lahutab kaht kanget siiski tervelt 9 punkti - Juventus on 58 punktiga liider ning Roma 49 punktiga teine. Põhjus peitub AS Roma suures viigiulembuses: näiteks on nüüd kodustaadionil tehtud järjest kuus (!) viiki, mis on Serie A vastav tipptulemus.