Tanel Sokk kerkis kordusmängus Rocki resultatiivseimaksFoto: ALDO LUUD
3. märts 2015, 21:35

TÜ/Rock murdis end võimsa lisaajaga Balti liiga poolfinaali!

TÜ/Rocki korvpallimeeskond pusis mis ta pusis, kuid pääses Balti liigas siiski nelja parema sekka.

Rock alistas Tartus toimunud veerandfinaali avamängus Liepaja/Triobeti kümne punktiga 59:49 ning see tähendas seda, et täna piisanuks ka kuni 9-punktisest kaotusest.

Kui avaveerand lõppes veel viigiseisul 13:13, siis teisel perioodil hakkasid väljakuperemehed vaikselt vahet sisse tegema ning viimasele kümnele minutile mindi vastu juba nende eduseisul 56:42.

Viimasel veerandil hoidis Rock Liepajast siiski küünte ja hammastega kinni ning Augustas Peciukeviciuse tabav kolmepunktivise 45 sekundit enne normaalaja lõppu vähendas Rocki kaotusseisu kaheksale punktile. Kohe lubati siiski Liepajal kahesega vastata ning et rohkem skoori ei tehtud, läks kohtumine seisul 70:60 lisaajale.

Seal oli Rock juba ülivõimas, visates viie minutiga 11 punti vastaste 1 (!) vastu ja nii kujueski kohtumise lõppseisuks viik 71:71, mis viis kahe mängu summas ikkagi pluss kümnega Balti liiga nelja parema sekka Rocki.

Rocki resultatiivsemad olid täna Tanel Sokk 18, Augustas Peciukevicius 14 ja Janar Talts 11 punktiga.