Aston Villa sai sai üle pika aja võidurõõmu tundaFoto: Alex Morton
3. märts 2015, 23:42

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel 7 (loe: seitse) viimast kohtumist kaotanud Aston Villa sai viimaks taas võidurõõmu tunda, kui koduväljakul alistati dramaatilisel kombel West Bromwich.

Kokku 12 liigamängu järjest võiduta (3 viiki, 9 kaotust) püsinud Aston Villa asus tänast kohtumist Gabriel Agbonlahori 22. minuti väravast juhtima, ent 66. minutil Saido Berahino viigistas.

Kohtumine oligi tüürimas viigisadamasse, ent mängu kolmandal üleminutil määras matši peakohtunik Jonathan Moss kodumeeskonna kasuks penalti, mille Christian Benteke ka realiseeris ja tõi nii Aston Villale pea kahe kuu pikkuse vahe järel taas kolm võidupunkti.

Teistes tänastes 28. vooru kohtumistes alistas Southampton Crystal Palace'i 1:0 (83. Mane), Hull City ja Sunderland tegid aga 1:1 viigi (15. N'Doye - 77. Rodwell).

Täna platsil käinud kuuest meeskonnast on tabelis kõige kõrgemal Southampton, kes hoiab 49 punktiga 5. kohta, Crystal Palace on 12. (30 punkti), West Brom 13. (30),  Hull City 15. (27), Sunderland 16. (26) ja Aston Villa 17. (25).