Eesti hokimees Siim Liivik.Foto: TOOMAS TATAR
Jäähoki
8. märts 2015, 14:18

Eesti hokimehi rapitakse Soomes: löögi näkku saanud Siim Liivik vastas jõhkrutsemisele suurepärase mänguga! (5)

Eestlaste Siim Liiviku ja Robert Rooba koduklubi Espoo Blues alistas Soome jäähoki meistriliigas Kuopio Kalpa 5:1, Liivik sai kohtumises löögi näkku.

Kuopio Toni Hyvärinen lõi Liivikut küünarnukiga näkku, kuid Espoo meeskonna sõnul pole Liiviku tervisega midagi lahti. Hyvärineni löök ei seganud Liivikul hästi mängimast, viimasel kolmandikul sai eestlane kirja ühe söödupunkti ja värava.

Mäletatavasti sai veebruaris kõvasti haiget ka Rooba, kui Tampere Ilvese kaitsja Atte Pentikäinen teda pähe rammis. Üleeile pidas Rooba 3:4 kaotusmängus Pori Ässäti vastu oma esimese kohtumise pärast Tampere mängus saadud ajupõrutust.

5:1 võit KalPa üle tõstis Bluesi kaks vooru enne põhihooaja lõppu tihedas tabelis neljandale kohale. 58 mänguga on Blues kogunud 97 punkti, mis viiks nad otse veerandfinaali. Vastavalt kahe ja kolme punkti kaugusel on Espoo lähimad jälitajad Jyväskylä ja KalPa.