TTÜ võrkpallurid.Foto: TEET MALSROOS
8. märts 2015, 14:43

Pikale veninud põnevusgeimi võitnud TTÜ päästis oma Eesti-Läti ühisliiga finaalturniiri

Võrkpalli Schenker liiga kolmanda koha mängus võitis TTÜ 3:0 Pärnu Võrkpalliklubi.

Eile sama tulemusega Tartu Bigbankile poolfinaalis alla jäänud TTÜ lasi Pärnul kahes esimeses geimis saada vastavalt 16 ja 23 punkti. Viimase ehk kolmanda geimi lõpp venis tänu meeskondade heale kaitsele, punkte toonud blokile ja mõlema võistkonna vigadele pikaks, põnevamast põnevama geimi võitis TTÜ lõpuks 34:32.

"Kolmas koht on hea, aga oleks tahtnud ikka Schenker liiga lõvi peale mängida," rääkis võitjameeskonna libero Alari Saar. Kell 16.00 algavas finaalis mängivad Eesti-Läti ühisliiga esikoha nimel Tartu ja eile Pärnu alistanud Tallinna Selver. Seda kohtumist on võimalik otsepildis jälgida SIIT.