TÜ/Rocki sai Ventspilsis kindla kaotuseFoto: ALDO LUUD
11. märts 2015, 20:10

MIS PARATA: Rock sai poolfinaali avamängus 25-punktise sauna

Korvpalli Balti liigas kahanesid TÜ/Rocki võimalused jõuda Balti liiga finaali sisuliselt olematuteks, kui poolfinaali avamängus jäädi võõrsil Läti tippklubile Ventspilsile alla tulemusega 49:74.

Väljakuperemehed tegid juba avaveerandiga sisse 11-punktise vahe. Teisel ja kolmandal veerandil suurenes see kokku vaid kolme silma võrra, kuid viimane periood lätlastele taas +11-se vahega. Seejuures tasub märkimist Ventspilsi ülim professionaalses kohtumise viimaste sekunditeni: sekund enne kohtumise lõppu võeti maha ning seejärel tabati koos Joosep Toome veaga kahene ja vabavise takkaotsa.

Gert Dorbekuta mänginud Rocki poolel suutis kahekohalise arvu punkte visata vaid Tanel Sokk, kes sai kirja 11 silma, Ventspilsi parim oli 15 punkti visanud Kristaps Janicenoks.

Kordusmäng toimub Tartus 17. märtsil, finaalipääsuks on Rockil vaja vähemalt 26-punktilist võitu.