Korvpall

Gert Kullamäe: "Siirad vabandused pöidlahoidjate ees." (1)

Ville Arike, 11. märts 2015, 20:59
Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe.Foto: ALDO LUUD
"Tegime hooaja konkurentsitult kõige halvema mängu, ja seda Balti liiga poolfinaalis. Siirad vabandused pöidlahoidjate ees selle pildi pärast, mis neile pakkusime," ütles Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe pärast 49:74 kaotust Ventspilsile.

"Pilt, mis avanes - see polnud see Tartu Rock, kellega olen harjunud olema ja keda me teame. Kõik, mis sai valesti minna, ka läks. Eriti rünnak, aga ka kaitse, võitluslikkus. See on reaalsus ja praegu on pettumus liiga suur."

Kullamäe märkis, et kui ta teaks vastust, miks asjad nii läksid, siis ta ütleks seda. Eriline murekoht on viimaste nädalate jooksul just rünnakupool. "See on väga suur mõttekoht. Toimuvad uskumatud asjad, täna viskasime neli palli rõngast üldse mööda."

Kuue päevaga - siis peetakse Tartus Ventspilsiga kordusmäng -, on raske midagi kapitaalselt muuta. Kullamäe sõnul on tegemist auküsimusega, kus oluline on mitte ainult tulemus, vaid ka see, kuidas sa mängid.

Samal teemal

18. märts 2015, 07:00
Kuhu on kadunud Venemaal 100 punkti loopinud Rock?
17. märts 2015, 15:00
TÄNA: Tartu Rock läheb lahendama auküsimust

1 KOMMENTAAR

t
tartlane 06_________ ah, mis siin vabandada, egas me muud oodanudki 11. märts 2015, 22:53
Hooaja alguseks tehti lihtsalt väike näpukas, tsenter jäi meeskonda toomata. Sisse-välja pole ju ka kellegagi mängida. Seegi juba suur saavutus kui keegi saab 3-se joonest sissepoole astuda, pahad ajavad korvi alt niikunii minema. oijahh, kadestan Kalevit, nüüd neil lausa 2 karu korvi all müramas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee