Infonet peab hakkama numbritrükkijat vahetama?Foto: MATI HIIS
13. märts 2015, 21:19

MIDA VEEL?! Näruselt trükitud number tegi Infoneti palluri mängule ootamatu lõpu (9)

FC Infoneti üks teravamaid mängijaid, Nikolai Mašitsev pidi kohtumise FC Floraga teise poolaja esimestel minutitel katki jätma, põhjuseks... Särgilt maha koorunud seljanumber!

Mašitsevi särgile trükitud nimi ja number hakkasid ära kaduma juba esimesel poolajal. Teise poolaja alguseks oli Mašitsevi särgil numbrist 13 alles jäänud vaid väike riba ning kui ka see ära tuli, kamandas mängu peakohtunik  Andrei Karhu mehe varupingi juurde karmi käsuga uus särk selga - või vähemalt uus number seljale - saada. Paraku polnud uut särki Mašitsevil kusagilt võtta, lisaks ei tulnud midagi välja ka teibiga uue numbri valmistamisest ja nii pidi tige äärepoolkaitsja riietusruumi lahkuma.

Mašitsevi numbriseikluste hetkel juhtis Flora 1:0, peagi pärast Mašitsevi lahkumist lõid florakad teisegi värava.