Tallinna Flora alistas 2:0 Tallinna Infoneti.Foto: Mati Hiis
13. märts 2015, 22:01

Eesti jalgpalli meistriliiga teise vooru avakohtumises alistas FC Flora 2:0 FC Infoneti ning jätkab täisedu ehk kahe võiduga.

Kuigi esimesel poolajal oli pigem üritavamaks pooleks Infonet, tegi skoori hoopis Flora, kui 26. minutil realiseeris Rauno Sappinen Rauno Alliku ilusa läbimurde järel antud söödu.

Teise poolaja alguses jäi Infonet ilma oma ühest teravamast mängijast Nikolai Mašitsevist, kelle särgilt koorus maha seljanumber. Et uut särki (või numbrit) Mašitsevil võtta ei olnud, pidi mees mängust lahkuma ning see jättis Infoneti mängule selge jälje. 56. minutil põrutas Infoneti puuri kauni kauglöögi Irakli Logua ning tulemusega 2:0 Flora kohtumise ka võitis.

"Esimene poolaeg eriti mängu käima ei saanud, teisel poolajal oli juba parem, kuigi päris oma mängu lõpuks ei leidnudki," tõdes kohtumise parimaks valitud Alliku ETV jalgpallistuudios.

Floral on nüüd tabelis kaks võitu väravate vahega 5:0, Infonetil on kirjas üks viigipunkt väravate vahega 0:2.