Jalgpall

Louis van Gaal lõpetab karjääri Manchester Unitedis 

Toimetas Henry Rull, 20. märts 2015 11:04
Louis van Gaal.Foto: OLI SCARFF
Manchester Unitedi peatreeneri Louis van Gaali sõnul lõpetab ta jalgpalliga siis, kui tema aeg Unitedis läbi saab.

63aastane hollandlane võttis Manchesteri suurklubi juhtohjad üle möödunud suvel pärast Brasiilias toimunud maailmameistrivõistlusi. Seal treenis ta kodumaa koondist, millega saavutas kolmanda koha - üllatuslikult hea tulemus, millesse ei uskunud paljud.

"Mul on Portugalis (Algarve'is) paradiis. Tahan loobuda, et sinna minna ja golfi mängida ning suurepärast sööki nautida. Portugalis on väga head veinid, rand ja ilus ilm," lausus loots, kelle sõnul on ta abikaasa Truus juba viimased viis aastat soovinud, et van Gaal karjäärile punkti paneks.

Hollandlase leping Unitediga lõpeb 2017. aastal, kuid pole võimatu, et kui Punased Kuradid murravad taas Euroopa ja Inglismaa Premier League'i kõrgeimasse tippu, siis seda kontrahti pikendatakse. Samas on küsitav, kas van Gaal ise Unitedisse niivõrd kauaks jääda tahab.

Hetkel hoiab United Inglismaa kõrgliigas neljandat kohta, mis viiks nad hooaja lõppedes Meistrite liiga eelringi. Liigahooaja lõpuni on üheksa mängu ning vahe teist kohta hoidva Manchester Cityga on vaid kaks punkti, liider Chelsea on kaheksa silma kaugusel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee