Pariis Saint-Germain ja FC Barcelona kohtusid ka alagrupiturniiril. PSG võitis kodus 3:2, Barcelona 3:1. Veerandfinaali avamängus Zlatan Ibrahimovici ja Lionel Messi duelli aga ei näe, sest selle matši peab rootslane mängukeelu tõttu vahele jätma.Foto: LLUIS GENE
Uudised
20. märts 2015, 16:55

Kolm põnevat Meistrite liiga fakti

Kuigi jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaalide maiuspalaks on mullu finaalis kohtunud kahe Madridi klubi duell, jagub põnevust ja intriigi ka muudesse paaridesse. Kanu, mida kitkuda, leidub iga veerandfinaalpaari minevikust.

1. PSG ja Barcelona kohtuvad Meistrite liiga veerandfinaalis kolmandat korda. 1995 võitis PSG (kahe mängu kokkuvõttes 3:2), 2013 Barcelona (3:3, võõrsil löödud väravate reegel).

2. Bayern on eurosarjades Portugali klubidega kohtunud kokku 22 korda. Kirjas on 13 võitu, 8 viiki ja 1 kaotus – 1987. aasta finaalis 1:2 FC Portole!

3. Juventus ja Monaco ainsad omavahelised matšid toimusid 1998. aasta kevadel Meistrite liiga poolfinaalis, kui Juventus võitis kodus 4:1, kaotas võõrsil 2:3 ja jõudis finaali, kus kaotas 0:1 Madridi Realile.