Fernando Torres tegi üle aastate La Ligas skooriFoto: JAVIER SORIANO
21. märts 2015, 22:47

VIDEO ja FOTOD: Fernando Torres lõi La Ligas kaheksa aastase pausi järel esimese värava

Aasta alul tagasi koju ehk Madridi Atleticosse naasnud Fernando Torres sai täna viimaks kirja ka esimese liigavärava (karikasarjas oli ta täpne olnud juba varemgi), kui avas kohtumises Getafega 3. minutil mänguskoori. Tegemist oli Torrese esimese väravaga La Ligas viimase kaheksa aasta jooksul.

Esimese poolaja eelviimasel minutil oli täpne ka Koke ja nii võttis Atletico lõpuks 2:0 võidu.

Liigatabelis paikneb 59 punkti kogunud Atletico neljandal kohal, punkti kaugusele jääb Valencia ning vastavalt kuue ja viie punkti kaugusele esimene ja teine ehk FC Barcelona ja Madridi Real, kes kohtuvad vooru keskses matšis homme õhtul omavahel.