Jalgpall

Ken Kallaste: Joel Lindpere on hea nagu vana vein! (1)

Merili Luuk, 22. märts 2015 16:04
Ken KallasteFoto: Merili Luuk
Eesti jalgpallikoondise kaitsjale Ken Kallastele tegi head meelt, et meeskonnakaaslane, Nõmme Kaljusse siirdunud Joel Lindpere, koondisesse kaasati. "Joel on hea nagu vana vein, on näha, et ta annab kõvasti kvaliteeti juurde. Ta on ikkagi suurte kogemustega mängija, meeskonnale on isegi kasulikum, kui ta mängib," sõnas ta.

Kallaste tõdes, et kuigi teda kasutatakse Nõmme Kaljus keskkaitsjana, loodab ta eelolevates koondisemängudes Šveitsi ja Islandi vastu olla vasakkaitses.

Samal teemal

"Eks ma mängin seal, kus treener ütleb, kuid ise loodaks jätkata vasakkaitsjana. Viljandi mängus oli ju näha, et lasin kaks väravat lüüa, seega polnud nii õnnestunud mäng (Nõmme Kalju alistas eile Viljandi 6:2, Kallaste lõi ise kaks väravat - toim.) Usun, et on nii mulle kui koondisele parem, kui mängin vasakul," rääkis Kallaste.

Eesti liiga mängijate rohkus koondises on palluri meelest pigem positiivne. "Pole vahet, kus liigas mängid, igal pool annad maksimumi. Treenerile meeldib, kuidas mänginud oled. Vanasti oli tähtis, et olid välismaal, kuid nüüd on mängupraktikal suurem roll. See on hea muutus: välismaal võid ju saada trenni teha, aga võib-olla ei saa nii palju mängida," rääkis ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee