Thibaut Courtois pole päris Manuel Neuer, see on selgeFoto: Andrew Yates
22. märts 2015, 19:54

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 30. voorus kohtus liidermeeskond Londoni Chelsea võõrsil Hull Cityga. Kiirelt 2:0 eduseisu haaranud Chelsea mängis selle edu sama kiirelt ka maha, Hulli viigivärava puhul pidi seejuures endale korralikult tuhka pähe raputama Sinisärkide noor ja andekas puurilukk Thibaut Courtois.

Nimelt üritas Courtois Branislav Ivanovicilt tagasisöödu järel Manuel Neuri kombel vastasest mööda konksutada, põrus aga üritusel totaalselt ning Hulli ründaja Abel Hernandez koksas palli tänulikult puuri.

Chelsea asus juhtima juba 2 minutil, kui täpne oli Eden Hazard, 9. minutil tegi Diego Costa seisuks 2:0. Ent 26. minutil lõi Ahmed Elmohamady ühe tagasi ning kaks minutit hiljem saabuski Courtois' õudus- ja Hernandeze õnnehetk.

Võiduta Chelsea siiski ei jäänud, kohtumise 77. minutil tõi Londoni klubile kolm võidupunkti viiv varem väljakule pääsenud Loic Remy tabamus.

Õhtu teises mängus alistas Everton võõrsil 2:1 Queens Park Rangersi.