FC Barcelona alistas Madridi Reali 2:1Foto: JOSEP LAGO
22. märts 2015, 23:54

NII SEE JUHTUS: Barcelona alistas El Clasicol Madridi Reali! (1)

Hispaania jalgpallimeistrivõistluste 28. voorus leidis aset järjekordne El Clasico ehk FC Barcelona ja Madridi Reali vaheline mõõduvõtt. Kohtumise võitis 2:1 kodumeeskond FC Barcelona ja nii edestatakse kümme vooru enne meistrivõistluste lõppu Reali nelja punktiga.
23:58
ottjarvela

Barcelona - Real 2:1. Teenitud võit ja edu La Liga tabelis 4 punkti. Mängida veel 10 vooru.

23:55

Kohtumine ongi lõppenud FC Barcelona 2:1 võiduga, kes edestab nüüd liigatabelis Reali nelja punkti võrra.

23:55
WhoScored

Barcelona 2-1 Real Madrid FT: Shots(OT) 17(5) - 13(4), Possession 52% - 48%, Rating 7.19 - 6.67 http://t.co/St2hbgLQiZ

23:54
WhoScored

Real Madrid: Have lost consecutive away matches in La Liga for the first time since September 2012 (vs Getafe and Sevilla)

23:51

90 minutit on täis tiksunud, kohtunik lisab ka 3 minutit üleaega.

23:48

Viimastel minutitel on taas lahti läinud lõbus jalgpall, kusjuures lähemal on Barcelona kolmas kui Reali teine tabamus. Casillas suudab tõrjuda Messi löögi.

23:43

Barcelona saadab väljakule Xavi, kelle jaoks on ilmselt tegemist karjääri viimase El Clasicoga. Camp Nou publik tervitab elavat legendi kestvate ovatsioonidega.

23:43
23:40

Bravo tõrjub taaskord Benzema löögi. Kümme minutit jäänud.

23:36

Barcelona juhtvärava järel pole mängus enam endist voolavust olnud, lõpuks taas siiski ka paar korralikumat pealelööki, kuid ei Messi ega ka Neymar ei suuda palli raamide vahele saata.

23:33

Camp Noul on tänast matši jälgimas 98 760 pealtvaatajat

23:21
ottjarvela

Samaaegselt mängijate talenti ja kvaliteeti imetledes tuleb needa agarust, millega teeseldakse, petetakse ja klouni tehakse. #ElClaciso

23:20

Luis Suarez viib 56. minutil Barcelona 2:1 juhtima!

23:20

23:19
WhoScored

Luis Suárez: Has now scored 7 goals in his last 7 apps for Barcelona #elclasico

23:19
ottjarvela

Luis Suarezi löök oli väga hea, aga ei jõua väravaepisoodi esimese puute kvaliteedile lähedalegi. Kvaliteet väljakul on ikka super.

23:14

Võimalus Benzemal, Bravo vastab suurepärase tõrjega!

23:11

Pall taas mängus!

22:57
WhoScored

Barcelona 1-1 Real Madrid HT: Shots(OT) 7(2) - 9(2), Possession 55% - 45%, Rating 6.50 - 6.67 http://t.co/St2hbgueUp

22:55

Esimene poolaeg on lõppenud 1:1 viigiseisul. Kui kohtumise algus oli pigem luurav, siis edaspidi pole end tagasi hoitud ning see ennustab meile suurepärast teist poolaega!