Kristjan KangurFoto: LaPresse/Daniele Montigiani
22. märts 2015, 21:14

Kangur ja Varese säilitasid võiduga play-off'i lootuse (2)

Itaalia korvpalliliigas võitis Kristjan Kanguri koduklubi Varese Cremona Vanoli 86:82 ning säilitas lootuse jõuda play-off'i.

35 minutit mänginud Eesti koondise kapten viskas 8 punkti (visked 6/3, sh kolmesed 3/2) ja noppis 7 lauapalli. Varese tulemuslikemad olid Christian Eyenga 23, Johndre Jefferson 17 (lisaks 13 lauapalli) ja Andy Rautins 15 punktiga.

Võib öelda, et mäng oli ameerika mägedest hullem. Varese kaotas pärast 27:26 võidetud esimest veerandit teise 10:20 (poolaeg 37:46), kuid alustas kolmandat perioodi 31:7 spurdiga ja juhtis 68:53! Ent viimase veerandi alguseks näitas tabloo 71:66... Nappi edu suudeti siiski hoida lõpuni.

Varesel on nüüd 23 mängust 8 võitu ja jagatakse 16 meeskonna seas 12.-14. kohta. Samas jääb 8. ehk viimane play-off'i koht vaid kahe võidu kaugusele ehk raevuka lõpuspurdi korral on võimalik pääseda ka medalimängudele.