TÜ/Rock alistas Utena Juventuse 72:63 Foto: ALDO LUUD
25. märts 2015, 20:43

FOTOD: Suurepärane teine poolaeg tõi Rockile pronksiseeria avamängus võidu (1)

Korvpalli Balti liiga pronksiseeria avamängus alistas TÜ/Rock kodusaalis Leedu klubi Utena Juventuse 9 punktiga 72:63, kuigi oli esimese poolaja järel ise sama vahega tagaajaja rollis.

Esimese poolaja järel 30:39 kaotusseisus olnud Rock pööras asjad enda kasuks võimsa kolmanda veerandiga, mis võideti 27:13. Viiimasel perioodil suudeti veel pisut vahet suurendada ning nii minnakse 2. aprillil Leedus toimuvale kordusmängule vastu 9-punktises eduseisus 72:63.

Rocki resultatiivsemad olid Janar Talts 20 (lisaks 11 lauapalli) ja Joosep Toome 14 punktiga, leedukate kasuks viskas Rashaun Broadus 19 silma.

Enne mängu

Gert Kullamäe juhendatav Rock jäi poolfinaalis kindlalt alla lõunanaabritele Ventspilsist, kellele kaotati avamäng lausa 25 punktiga 49:74. Korduskohtumises Tartus näidati küll paremat mängu, kuid selles hoolimata võeti taas vastu kaotus - 72:76.

Juventus pidas poolfinaalseeria Šiauliaiga ning jäi kahe kohtumise kokkuvõttes kaasmaalastele alla vaid nelja silmaga. Rocki ja Juventuse korduskohtumine toimub järgmisel neljapäeval Leedus.

Lisaks pronksiseeriale alustati täna ka finaaliga, Ventspils alistas kodusaalis Šiauliai kahe punktiga 70:68.