Frank Elegar.
26. märts 2015, 23:44

Elegar aitas Milano suure võiduni (1)

Korvpalli Euroliigas tõusis play-off'i konkurentsi Milano Emporio Armani, alistades kodusaalis Vitoria Kutxa Laborali 99:85.

Kristjan Kanguri endine ja Frank Elegari praegune koduklubi jäi küll teise veerandaja keskel koguni 15 punktiga taha (26:41), kuid just Elegari väljakul olles lõpetati poolaeg 13:2 spurdiga ja tuldi mängu tagasi. Kolmanda veerandi võitis Milano koguni 35:17 ja püüdis lõpuks võita rohkem kui 19 silmaga (nii suurelt oli Vitorias kaotatud), kuid ei õnnestunud.

Elegaril jäi 9 minuti jooksul punktiarve avamata, ta kogus 3 lauapalli ja 1 kulbi. Võitjaile tõi Alessandro Gentile 29 ja Samardo Samuels 17, kaotajaile Darius Adams 18 ja Fabien Causeur 17 punkti.

Teistes F-grupi kohtumistes võitis Istanbuli Fenerbahce Ülker Malaga Unicaja 78:63 (Goudelock 22, Bjelica 15 - Toolson 14) ja Vassilis Spanouliseta mänginud Pireuse OLympiacos Istanbuli Anadolu Efese 86:75 (Lafayette 17, Printezis 15 - Perperoglou 23).

F-grupi tabel: Ülker 10 võitu ja 2 kaotust, CSKA 9-2, Olympiacos 9-3, Efes ja Vitoria 5-7, Milano 4-8, Nižni Novgorod 3-8, Malaga 2-10. Homme mängivad Nižni - CSKA.

E-grupi tänases ainsas mängus oli Berliini Alba 73:68 parem Belgradi Crvena Zvezdast (Banic 18, Renfroe 13 - Marjanovic 27, Jenkins 19) ja jätkab võitlust veerandfinaalikoha eest.

E-grupi tabel: Real 9-2, Barcelona 9-3, Maccabi 7-4, Panathinaikos 6-5, Alba 6-6, Žalgiris 4-8, Crvena Zvezda 3-9, Galatasaray 2-9. Homme kohtuvad Galatasaray - Panathinaikos ja Real Maccabi.