Eder tõi Itaaliale viigipunktiFoto: STOYAN NENOV
29. märts 2015, 00:13

EM-VALIKSARI: Läti jäi viimasel minutil võidust ilma, Itaalia ja Holland pääsesid üle noatera

Jalgpalli EM-valiksarjas peeti täna viienda vooru kohtumised alagruppides A, B ja H. Päeva esimeses kohtumises alistas teisipäeval Lillekülas Eesti koondisega kohtuv Island 3:0 Kasahstani, Euroopa suurtest vutiriikidest tulid hiljem platsile Holland ja Itaalia, kes suutsid alles kohtumise lõpu eel löödud väravatest viigistada vastavalt Türgi ja Bulgaariaga. Suurüllatusele oli lähedal Läti, kes juhtis pikalt Tšehhimaa vastu 1:0, kuid lubas vastastel viimasel minutil viigivärava lüüa.

23:41

Holland viigistab kohtumise teisel üleminutil! Wesley Sneijder!

23:37

Ederi ilukoll:

23:34

Itaalia pääseb kaotusest? Vahetusmees Eder viigistab kuus minutit enne kohtumise lõppu Bulgaaria vastu mänguseisu!

23:25
EuroQualifiers

Belgia lustib:

GOAL! Belgium 5-0 Cyprus (Batshuayi 80) #EURO2016

23:18

Holland valdab küll türklaste vastu masendava ülekaaluga palli (68% vs 32%), kuid pealelöökide arvestuses juhitakse hetkel vaid 8:6.

23:12

Belgia lööb minutiga kaks väravat: 66. minutil teeb Marouane Fellaini Küprose vastu seisuks 3:0 ja 67. minutil Eden Hazard 4:0.

23:06

Džekol kübaratrikk käes nagu naksti

GOAL! Andorra 0-3 Bosnia (Džeko 62) #EURO216

23:05

Kas Hollandi koondise peatreener Guus Hiddink hakkaks tänase kaotuse korral kohvreid pakkima? Enne sügisel peetud mängu Lätiga ta igal juhul lubas, et kaotuse korral astub tagasi, siis võeti aga 6:0 võit ja asjad tundusid taas helged. Samas, hetkel on hollandlastel tabelis kaks võitu ja kaks kaotust, pole just Oranje kuulsusrikkale ajaloole kõige kohasem saldo...

22:29

Ohoo! Holland jääb 37. minutil Türgi vastu 0:1 kaotusseisu, kui täpne on Burak Yilmaz

22:29
InfostradaLive

0-1 (37') Turkey leading Netherlands who have never lost a competitive match at the Amsterdam ArenA (W18-D4).

22:29

22:20

Belgia lööb teise:

GOAL! Belgium 2-0 Cyprus (Benteke 35) #EURO2016

22:09

Ilian Micanski viib 18. minutil Bulgaaria 2:1 ette!

22:09

2-1 (30') Bulgaria leading Italy, opponents they have not beaten in a competitive match in nearly 47 years (Euro qualifier on 6 Apr 1968).