Saksamaa teise värava autor Thomas Müller tormab grusiinide värava suunas.Foto: AP / Scanpix
29. märts 2015, 23:48

Jalgpalli EMi tänaste valikmängude ülevaade!

Portugali jalgpallurid noppisid tähtsa võidu, Saksamaa samuti hoos (2)

Jalgpalli EM-valiksarjas oli täna 5. vooru viimane mängupäev. Tähtsa võidu sai Portugal, samuti Põhja-Iiri ja Albaania. Maailmameister Saksamaa oli üle Gruusiast, Šotimaa ja Rumeenia noppisid kohustuslikud kolm punkti.
23:48

Aitäh kaasa elamast ja head õhtut!

23:48

Tabeliseis.

D-grupp (kõigil 5 mängust): Poola 11 punkti, Saksamaa, Šotimaa 10, Iirimaa 8, Gruusia 3, Gibraltar 0.

F-grupp (5 mängust): Rumeenia 13, Põhja-Iiri 12, Ungari 8, Soome 4, Fääri saared 3, Kreeka 2.

I-grupp (4 mängust): Portugal 9, Taani, Albaania 7, Serbia, Armeenia 1.

23:41

Mängud on lõppenud: Iirimaa - Poola 1:1, Portugal - Serbia 2:1, Ungari - Kreeka 0:0.

23:37

Iirimaa - Poola 1:1. Mida mängu: mida lõpu poole, seda raevukamalt rünnanud iirlased jõudsid esimesel üleajaminutil sihile, värava autoriks alles 84. minutil platsile tulnud Shane Long!

23:08

Portugal - Serbia 2:1 - tabelijutt oli väga enneaegne, 63. minutil viib Fabio Coentrao võõrustajad uuesti ette!

23:05

Portugal - Serbia 1:1 - Nemanja Matic viigistab 61. minutil. Kui mäng lõpeks selle tulemusega, oleks I-grupi kolmel esimesel meeskonnnal pärast esimest ringi 7 punkti, kusjuures Portugalile ja Taanile pakuks seltsi Albaania...

22:48

Teine poolaeg läheb lahti.

22:34

Esimene poolaeg on kõigis mängudes läbi saanud: Portugal - Serbia 1:0, Iirimaa - Poola 0:1, Ungari - Kreeka 0:0.

22:14

Iirimaa - Poola 0:1 - siin kurvastas 26. minutil võõrustajaid Slawomir Peszko.

22:01

Portugal - Serbia 1:0 - vanameister Ricardo Carvalho avas 10. minutil skoori!

21:45

Algas kolm ägedat mängu: D-grupis Iirimaa - Poola, F-grupis Ungari - Kreeka ja I-grupis Portugal - Serbia.

21:02

Tabeliseis.

D-grupp: Poola 10 punkti (4 mängust), Saksamaa, Šotimaa 10 (5), Iirimaa 7 (4), Gruusia 3 (5), Gibraltar 0 (5). Kell 21.45 alustavad Iirimaa - Poola. Kui iirlased võidavad lõpetab neli meeskonda esimese ringi võrdselt 10 punktiga!

F-grupp: Rumeenia 13 (5), Põhja-Iiri 12 (5), Ungari 7 (4), Soome 4 (5), Fääri saared 3 (5), Kreeka 1 (4). Kell 21.45 võõrustab Ungari Kreekat.

I-grupp: Taani, Albaania 7 (4), Portugal 6 (3), Serbia 1 (3), Armeenia 1 (4). Kell 21.45 algab mäng Portugal - Serbia. Nagu tabeliseis näitab, pole külalistel enam kuhugi taganeda.

20:56

Samuti lõppenud:

Rumeenia - Fääri saared 1:0 (21. Keserü).

Šotimaa - Gibraltar 6:1 (18., 34. mõl pen Maloney, 29., 77., 90. Fletcher, 39. Naismith - 20. Casciaro).

20:54

Mängud läbi:

Põhja-Iiri - Soome 2:1 (33., 38. Lafferty - 90+1. Sadik).

Albaania - Armeenia 2:1 (77. Mavraj, 81. Gashi - 4. Movsisjan).

Gruusia - Saksamaa 0:2 (39. Reus - 44. Müller).

20:51

Šotimaa - Gibraltar 6:1 - Steven Fletcher vormistab 90. minutil kübaratriki.

20:50

Põhja-Iiri - Soome 2:1 - Berat Sadik toob 90+1. minutil veidi põnevust!

20:44

Albaania - Armeenia 2:1 - võõrustajad on suutnud 70. minutil saadud arvulise ülekaalu hiilgavalt ära kasutada - 81. minutil lööb Shkelzen Gashi juhtvärava, viigini oli jõutud kõigest neli minutit varem.

20:37

Lõpuks saadi ka teisel poolajal jalad valgeks.

Albaania - Armeenia 1:1 - 77. minutil lõi võõrustajate viigivärava Mergim Mavraj.

Šotimaa - Gibraltar 5:1 - Steven Fletcher sahistab täna teist korda võrku (77. minut).

20:05

Teised poolajad on alanud, seisud: Põhja-Iiri - Soome 2:0, Gruusia - Saksamaa 0:2, Šotimaa - Gibraltar 4:1, Rumeenia - Fääri saared 1:0, Albaania - Armeenia 0:1.