Hetk Riia VEFi detsembris Tallinnas peetud mängust Kalev/Cramoga.Foto: LAURA OKS
30. märts 2015, 21:50

Kalevile sobiv: Riia VEF kaotas Venemaal 30 punktiga

Korvpalli Ühisliigas play-off'i koha eest võitleval BC Kalev/Cramo meeskonnal jääb üha rohkem enda teha ja üha vähem sõltuvust vastaste tulemustest. Üks suurtest konkurentidest Riia VEF kaotas täna võõrsil Nižni Novgorodile 72:102.

Kahes eelmises voorus Lokomotiv-Kubani alistanud ja Himkiga võrdselt võidelnud lätlastel polnud täna mingit minekut: esimese veerandaja järel oldi taga 17:28, poolajal 32:55 ja enne viimast veerandit juba 46:79. Võitjaile tõi Taylor Rochestie 21 ja Artjom Parahhovski 20, ühe liidri Janis Timmata mänginud kaotajaile Robert Lowery 16 punkti.

Homme Minski Tsmokit võõrustaval Kalev/Cramol (asub 8. kohal) on 11 võitu ja 14 kaotust, VEFil 10-14, Astanal 10-16 ja Volgogradil 9-16. Kalevi ees asub Saraatovi Avtodor (13-12). Kalev ja VEF kohtuvad väga otsustava tähtsusega mängus laupäeval, 4. aprillil Riias.