Raio PiirojaFoto: LAURA OKS
31. märts 2015, 21:12

Eesti viigistas Raio Piiroja lahkumismängus Islandiga (22)

Eesti jalgpallikoondis kohtus täna Raio Piiroja lahkumismängus Islandiga ning viigistas kohtumise 1:1. Päevakangelane Piiroja sai pallida 12 minutit ning oli küllaltki aktiivne. Kuigi temalt väravat ei tulnud, siis hoolitses Konstantin Vassiljev selle eest, et Rurik Gislasoni tabamus Sinisärke ei alistaks.
22:17

"Ära karda, mängi enda mängu ja ole enesekindel," olid sõnad, mida lausus Magnus Pehrsson Rauno Allikule, kes tegi väga hea mängu.

22:14
Magnus Pehrsson

"Mängu algus nihkus viis minutit (põhjuseks polnud Raio Piiroja pärjamisega seotud tseremoonia, vaid Islandi meeskond tuli riietusruumist kokkulepitust 4 minutit hiljem välja – toim) ja meie soojendus nihkus lahtilöögist liiga kaugele. Kui on paika pandud aeg, millal mäng peab algama, siis peab mäng sel ajal ka algama!" oli koondise peatreener Magnus Pehrsson (õigustatult) pahane

21:02
21:01

Tänan jälgimast, kuid ärge meie lainelt veel ära kaduge, sest tulemas on värsked kommentaarid päevakangelastelt.

21:01

Eesti viigistas kodus Raio Piiroja lahkumismängus 1:1 Islandiga, meie värava sai kirja Konstantin Vassiljev. Mängiti hästi, seda eriti äärtel, kus oldi teravad ja otsustavad. Ütleme nii, et mängupilt võrreldes Šveitsi kohtumisega oli vaat et kui öö ja päev.

21:00

Ja mäng on läbi!

20:59

Eesti otsib viimastel minutitel võiduväravat, kuid islandlased peavad vastu.

20:57

Mängule on lisatud kolm minutit.

20:57

Eesti vahetab: Aleksandr Dmitrijev välja, Ilja Antonov sisse.

20:56

Finnbogason teeb hea löögi, kuid Aksalu tõrjub palli üle otsajoone! Nurgalöögist jääb pall aga eestlastele.

20:55

Ken Kallaste mängib ennast 16. meetri pealt kaunilt löögile, kuid selle Islandi väravavaht tõrjub kindlalt. Polnud hab sooritus.

20:54

Vassiljev pärast värava löömist.

20:52

Ja vahetus saab teoks!

20:52

Kui Kams mängu tuleb, siis vahetab ta välja paremkaitsja Taijo Teniste.

20:51

Kohe on sisse tulemas ka Gert Kams.

20:50

Nüüd teenib nurgalöögi Island, mis mängitakse lühidalt lahti, lõpuks jõuab pall Eesti kätte.