HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võitis mängu ja põhiturniiriFoto: ARNO SAAR
Käsipall
31. märts 2015, 22:37

Kehra alistas suure konkurendi Serviti ning võitis põhiturniiri

Täna jõudis lõpule Eesti käsipallimeistrivõistluste põhiturniir. Põhiturniiri võitja selgitasid Kehras kohalik käsipalliklubi ja nende suur konkurent Põlva Serviti, kes olid enne tänast võrdsete punktide peal. Napi võidu võttis kodumeeskond.

Esimese poolaja järel juhtis Serviti kolme väravaga 13:10, ent see polnud otsustav edu ning teisel poolajal võttis Kehra järele. Mängu saatus otsustati viimase nelja minutiga, mil külalised ei visanud ühtki väravat, Kehra vastas aga kolme tabamusega ja võitis matši 25:23.

Võitjate resultatiivseim oli Jevgeni Buinenko 7 väravaga, Serviti kasuks viskas Ardo Puna samuti 7 väravat.

Kehra peatreener Jüri Lepp: "Alustasime lahjalt, aga parandasime teisel poolajal kaitset. Põhiturniiri võit näitab stabiilsust, kuid play-offis algab kõik algusest."

Serviti juhendaja Kalmer Musting: "Avapoolajal olime head kaitses ja rünnakul, ent pärast vaheaega vajus meil rünnak ära. Meil oli lõpus võimalus mäng enda kasuks kallutada, kuid me ei suutnud seda ära kasutada. Meil jättis soovida ülekaalu realiseerimine ning seekord said otsustavaks pisiasjad.“

Põhiturniiri lõpptabel: HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 38, Põlva Serviti 36, Viljandi HC 30, HC Viimsi/Tööriistamarket 26, Valga Käval 11, Aruküla SK 10, Audentes 9, SK Tapa 6 punkti.

Kehra ja Serviti pääsesid otse poolfinaalidesse, nende vastased tulevad vastavalt paaridest HC Viimsi/Tööriistamarket - Valga Käval ning Viljandi HC - Aruküla SK