Kristin Kuuba ja Helina RüütelFoto: Kristel Vask/Eesti Sulgpalliliit
3. aprill 2015, 12:47

Eesti sulgpallurid esimest korda tiitlivõistlustel medalil, värv saab selgemaks täna

Kristin Kuuba ja Helina Rüütel mängivad täna juunioride EMil Poolas poolfinaalis ja on sellega kindlustanud Eesti sulgpalli esimese tiitlivõistluste medali.

Kuuba – Rüütel võitsid eile kaheksandikfinaalis venelannasid Jana Ignatjevat ja Kristina Virvichit 21-15, 21-15 ja veerandfinaalis Taani piigasid Sara Lundgaard ja Marie Louise Steffensen, kes olid eelnevalt konkurentsist välja lülitanud esimese paigutusega Türgi paari. Nõo Sulgpalliklubi mängijate Kuuba ja Rüüteli treeneri Mart Mäeranna sõnul suudeti täna näidata väga head mängu ning veerandfinaalis ründavalt mängida. "Vastased jäid kaitsesse ja ei suutnud ise initsiatiivi võtta. Teises geimis oli neil vaim juba murutud", rääkis treener eestlannade 21-15, 21-4 paremusest.

Mängud algavad Poolas täna kell neli ja meie piigade poolfinaal Prantsuse paari Anne Tran ja Verlaine Faulmanniga on kavas väljaku neljanda matšina. Nii prantslastel kui eestlastel oli võistluste tabelis 5-8. asetus.