Õhtuleht.ee, 4. aprill 2015, 18:02
Arsenal - Liverpool 4:1Foto: Reuters/Scanpix
Inglismaa jalgpalli meistrivõistlusel toimus enne teisi 31. vooru mänge tabelis tähtis muudatus, kui Londoni Arsenal tõusis teiseks, mööda Manchester Cityst. Selleks said nad jagu samuti poodiumikohast unistavast Liverpoolist ja seda suurelt 4:1.

Londonis peetud mängu saatus otsustati esimese poolaja lõpuminutitel: Arsenali ketassae tõmbas 37. minutil käima Hector Bellerin, kolm minutit hiljem oli täpne Mesut Özil ning kolmveerand tunni täitudes lõpus rikkus Simon Mignolet' päeva täiesti ära Alexis Sanchez.

Liverpool lõi 76. minutil läbi Jordan Hendersoni realiseeritud penalti küll oma auvärava, ent kolmeväravalise kaotuse said nad siiski – selle eest hoolitses viimasel üleminutil Oliver Giroud.

Võit tõstab Arsenali liigatabelis hetkel teiseks, mäng vähem pidanud Manchester City kaotab neile kahe punktiga. Liverpool libiseb kaotuse järel ilmselt veel kaugemale neljandal kohal olevast Manchester Unitedist ning neid ähvardavad tagantpoolt ka Southampton ja Tottenham Hotspur.

11. aprill 2015, 21:45
4. aprill 2015, 12:26
TÄNA: Inglismaa kõrgliiga naaseb tõelise põnevuskohtumisega
3. aprill 2015, 15:58
Katkes Londoni Arsenali peaaegu 10 aastat pikk seeria!