4. aprill 2015, 23:11

Kuigi Tallinna Infonet asus Tartu Tammeka vastu kaks korda juhtima, ei suutnud tallinlased ülekaalu võidupunktideks vormistada ja Tammeka pallurid näppasid viigi 2:2, avades niimoodi enda selle hooaja punktiarve.

Infoneti dikteerimisel kulgenud kohtumist asus Infonet juhtima juba 9. minutil, kui värava lõi Tanel Melts. Poolajale mindi siiski seisul 1:1, sest 39. minutil vormistas penalti Tauno Tekko.

Teisel poolajal kulges kohtumine samuti Infoneti taktikepi all ning 64. minutil lõi värava Ermal Hajdari. Need olid Infoneti selle hooaja esimesed kaks väravat. Varasemas kolmes mängus ei suutnud tallinlased väravat lüüa.

Seitse minutit hiljem olid tablool taas viiginumbrid, sest nurgalöögist tulnud palli suunas väravasse Heiko Tamm.

Infonet on meistriliigas kaheksandal (neljast mängust kolm punkti) ja Tammeka üheksandal kohal (üks punkt).