Madridi Real ja Cristiano Ronaldo hävitasid Granada.Foto: GERARD JULIEN
5. aprill 2015, 14:55

Hispaania meistriliiga 29. voorus võitis Madridi Real 9:1 Granadat ja vahendas vahet tabeliliidri Barcelonaga ühele punktile.

Carlo Ancelotti hoolealused lõid juba esimesel poolajal neli väravat, skoori avas Gareth Bale. Cristiano Ronaldo sai seejärel kõigest üheksa minutiga kirja kübaratriki, kui oli täpne 30., 36. ja 38. minutil.

Teisel poolajal väravate sadu jätkus ning veel kahel korral sai tabamust tähistada Ronaldo. Kaks väravat lisas prantslasest kesktormaja Karim Benzema, ühe Granada keskkaitsja Diego Mainz, kes palli valesse väravasse saatis. Külaliste ainsa tabamuse eest hoolitses Robert Ibanez. Madridi kuninglik klubi tegi mängu jooksul lausa 29 pealelööki.

Realil on nüüd koos 67 punkti, tabeliliider Barcelonal 68. Samas olgu öeldud, et Kataloonia gigandil on üks matš vähem peetud, mis mängitakse täna kell 22.00 algavas kohtumises võõrsil Celta Vigo vastu.