PSG alistas võõrsil vihatud konkurendi Marseille Olympique'i meeskonnaFoto: Claude Paris
6. aprill 2015, 10:49

VIDEO | Sammuke tiitlile lähemale: PSG alistas "Prantsusmaa klassikus" oma vihaseima rivaali (1)

Prantsusmaa jalgpallimeistrivõistluste 31. voorus kohtusid "Prantsusmaa klassikuks" kutsutavas matšis riigi suurklubid Marseille Olympique ja Paris St Germain. Kuigi PSG jäi kahel korral kaotusseisu, võeti lõpuks ikkagi 3:2 võit.

Kodumeeskond Olympique läks pooletunnise mängu järel Andre-Pierre Gignaci tabamusest juhtima, kuid napilt viis minutit hiljem Blaise Matuidi viigistas.

43. minutil lõi Gignac oma teise värava, kuid teisel poolajal suutis Olympique kahe minuti jooksul edu maha mängida: 49. minutil skooris Marquinhos ning 51. minutil saatis palli omaväravasse Jeremy Morel. Kuigi mõlemal meeskonnal tekkis veel mitmeid võimalusi, jäigi see värav kohtumise viimaseks ning PSG kirjutas tabelisse ülivajalikud kolm punkti.

Seitse vooru enne meistrivõistluste lõppu edestab liidrikohta hoidev PSG Lyoni Olympique'i ühe punktiga, Marseille kolmandana jääb oma suurest konkurendist maha viie punkti võrra.