Viskele läheb Rain Veideman.Foto: Arno Saar
Toimetas Henry Rull 7. aprill 2015 18:07
BC Kalev/Cramo võitis laupäeval Ühisliiga play-off mängudele jõudmise seisukohalt üliolulise kohtumise Riia VEFi vastu 95:89.

Scott Machado kõrval mängis suurt rolli Rain Veideman, kes viskas 29 minutiga 27 punkti (kahepunktivisked 6/8, kolmepunktivisked 3/5) ja võttis kuus lauapalli, eestlase efektiivsusteguriks tuli korralik 28. Veidemani esitus miksiti neljaminutilise videona kokku rubriiki Star Performance. Kalevlastest on sel hooajal jõudnud sama tunnustuseni Frank Elegar ja Rolands Freimanis (viimane eelmises mängus VEFi vastu, kui lätlane detsembris Riia suurklubi vastu 32 punkti viskas ja 13 lauapalli hankis!).

Valdavalt on Star Perfomance'i rubriiki jõudnud superstaarid: näiteks Moskva CSKA ässad Nando De Colo ja Miloš Teodosic, Nižni Novgorodi mängujuht Taylor Rochestie, Krasnodari Lokomotiv-Kubani mehed Anthony Randolph ja Malcolm Delaney, Saraatovi ja Volgogradi meeskondade ekstravagantsed liidrid Courtney Fortson ja Randy Culpepper.

Muide, Ühisliiga koduleht valis Kalevi ja VEFi lahingu vooru mänguks ja Eesti meistri peatreeneri Alar Varraku mängujärgse kommentaari vooru ütluseks!