Borussia mängijad võiduväravat tähistamasFoto: WOLFGANG RATTAY
8. aprill 2015, 10:21

Saksamaa jalgpalli karikavõistlustel selgusid eile esimesed poolfinalistid, kui Dortmundi Borussia alistas Hoffenheimi ja Wolfsburg sai jagu Freiburgist.

Borussia ja Hoffenheim etendasid Dortmundis tõelise põnevusetenduse, millest väljus lisaaja järel võitjana kodumeeskond. 19. minutil viis Neven Subotic Borussia juhtima, kuid vähem kui kümne minutiga oldi juba kaotusseisus - esmalt skooris Kevin Volland ja seejärel ka Roberto Firmino.

57. minutil Pierre-Emerick Aubameyang viigistas ning et normaalajal rohkem väravaid ei löödud, järgnes lisaaeg. Seal sai otsustvaks Sebastian Kehli 107. minuti suurepärane kauglöök, mis tõigi Borussiale 3:2 võidu.

Teises eilses mängus alistas Wolfsburg tänu Ricardo Rodrigueze 72. minuti penaltile kodus 1:0 Freiburgi.

Täna lähevad vastamisi Bielefeldi Arminia - Mönchengladbachi Borussia ja Leverkuseni Bayer - Müncheni Bayern, poolfinaalpaarid loositakse neljapäeval.