Võrkpall

Venno ja Juhkami tõid esimeses finaalmängus kahepeale 40 punkti 

Toimetas Kaspar Koort, 10. aprill 2015 17:05
Oliver VennoFoto: TAIRO LUTTER
Martti Juhkami ja Oliver Venno koduklubi Innsbrucki Hypo Tirol alustas edukalt Austria võrkpallimeistrivõistluste finaalseeriat, kui kodusaalis peetud avavaatuses mängiti üle suurrivaal Bleiburgi SK Posojilnica Aich/Dob. Tiroli meeskonna võidus oli suur osa eestlaste panusel, kirjutab volley.ee.

Venno (28 punkti) realiseeris 3:1  (21, 21, -22, 27) võidumängus 44-st tõstest 23 (52%), lisas neli punkti blokiga ja ühe serviga. Juhkami 12-st punktist 11 tulid rünnakul (44%) ja üks sulustamisega.

Samal teemal

"Esimesed kaks geimi kulgesid meie taktikepi järgi, kuid siis läks meie serv kehvemaks ja tänu sellele ei saanud ka blokis ja kaitses hakkama. Aga õnneks suutsime tasavägise neljanda geimi enda poole kallutada," kommenteeris Venno pärast esimest finaalmängu. 

"Enda mänguga võib rahule jääda. Kui nuriseda millegi üle, siis oleks võinud mõni äss rohkem tulla," lisas diagonaalründaja.  

"Saime alguses hästi minema ja eduseisus mängisime agressiivselt. Serv töötas ja seetõttu saime kaitses palju palle kätte, mille rünnakul suutsime ka lahendada. Kuna Janis Peda on vigastusega eemal, siis mängime kahe vastuvõtjaga, mis tähendab, et minu roll on eelkõige pallingu vastuvõtt. Sain servi vastu võtta mängu jooksul 52 korda (ülejäänud mängijad kokku 33 korda - toim), mis on üsna suur rumber. Nurgaründaja Soares langes reievigastusega pingile ja vahetusmängija Lorenz Koraimannil läks kolmandas geimis natukene aega, et mängu sulanduda. Serv muutus meeskonnal pehmeks ja vastased said mängu käima. Lõpp oli pingeline, aga suutsime paremuse maksma panna," võttis Juhkami vastasseisu kokku. 

Nelja võiduni peetav finaalseeria teine kohtumine toimub laupäeval, 11. aprillil Bleiburgis. 

Samal teemal

20.03.2015
Venno ja Juhkami aitasid koduklubi ajaloolise saavutuseni
17.03.2015
Oliver Venno ja Martti Juhkami koduklubil on Austrias "kolm matšpalli"
13.03.2015
Venno ja Juhkami olid ka teises finaalmängus hoos
16.02.2015
Juhkami ja Venno tüürisid koduklubi Kesk-Euroopa liiga võitjaks