FC Flora pidi kodustaadionil Nõmme Kalju paremust tunnistamaFoto: Teet Malsroos
11. aprill 2015, 18:20

Eesti jalgpalli meistriliigas läksid tänavu esimest korda vastamisi meistriliiga liidermeeskonnad FC Flora ja Nõmme Kalju, kaks seni nelja mängu jooksul ainult võite tunnistanud meeskonda. Pärast tänast jätkab täiseduga vaid Kalju, kes alistas Lilleküla staadionil oma suure konkurendi tulemusega 2:0.

Kalju läks kohtumist 26. minutil Allan Kimbaloula tabamusest 1:0 juhtima, 65. minutil duubeldas nõmmekate eduseisu Alo Bärengrub.

Enne mängu

Kalju peab hakkama saama eelmisel laupäeval kohtumises Sillamäe Kaleviga põlve vigastanud Vladimir Voskoboinikovita. Küsimärgi all on ka Ats Purje ja Hidetoshi Wakui osalemine.

Tänasel suurmängul peab Terehhov favoriidiks florakaid. "Kaks võrdset meeskonda, aga Flora mängib kodus," põhjendas Kalju juhendaja.

FC Flora paremääre Rauno Alliku arvates enne mängu võitjat välja kuulutada ei saa. "Kalju on praegu väga kindlalt mänginud, tuleb väga põnev etendus. Iga mäng algab seisult 0:0, lahinguta me alla ei anna."