Toimetas Kaspar Koort, 11. aprill 2015, 22:05
Fernando Torres Jorge Guerrero
11. aprill 2015 läheb ajalukku päevana, mil Madridi Atletico ründestaar Fernando Torres sai maha karjääri esimese omaväravaga.

Torrese vastuoluline "saavutus" leidis aset La Liga 31. vooru kohtumises Malagaga, kui tema õnnetust pealöögist viigistas kodumeeskond mänguseisu üks-ühele.

Mängu lõppskooriks jäi 2:2, teisipäeval Meistrite liiga veerandfinaalide avamängus linnarivaal Reali võõrustav Atletico on liigatabelis kolmandal kohal, esimest positsiooni hoidvast FC Barcelonast jäädakse aga maha juba 9 punkti võrra.

11. aprill 2015, 22:50
Kaheväravalise edu maha mänginud Barcelona kaotas üle tüki aja punkte
21. märts 2015, 22:47
VIDEO ja FOTOD: Fernando Torres lõi La Ligas kaheksa aastase pausi järel esimese värava
15. jaanuar 2015, 23:13
VIDEO ja GALERII: Torres skooris mõlema poolaja avaminutil ja Madridi Real karikasarjast väljas
4. jaanuar 2015, 21:13
Ott Järvela | Fernando Torrese naasmine kosutab Madridi Atletico hinge ja värskendab vaimu