Sevilla röövis Barcelonalt punkteFoto: CRISTINA QUICLER
11. aprill 2015, 22:50

Kaheväravalise edu maha mänginud Barcelona kaotas üle tüki aja punkte

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel viimased kuus mängu võitnud FC Barcelona (kõigi sarjade peale kokku oldi võidetud järjest 9 matši) pidi täna leppima vaid ühe viigipunktiga, kui võõrsil osati Sevilla vastu maha mängida 2:0 eduseis.

Barcelona juhtis 31. minutiks Lionel Messi ja Neymari väravatest 2:0, kuid kodumeeskond ei visanud püssi põõsasse: 38. minutil vähendas Ever Banega kauni kauglöögiga Sevilla kaotusseisu minimaalseks ning kuus minutit enne kohtumise lõppu tagas Kevin Gameiro tabamus Sevillale ka viigipunkti.

See tulemus meeldib kahtlemata ka Madridi Realile, kes jääb seitse vooru enne meistrivõistluste lõppu Barcelonast maha kahe punktiga, Barcal on tabelis 75 ja Realil 73 silma. Madridi Atletico on 66 punktiga kolmas.